členovia kapely

Naďka Holenková - violončelo

Naďka je energická osôbka z Turčianskych Teplíc. Jej čelo má krásny tón, má kopec nápadov a je práve z tých ľudí, kt. hľadajú ako sa to dá, nie ako sa to nedá. Vyučuje violončelo na ZUŠ.

Klára Fagová - hosť

Klára a jej flauty nám spadli z neba, keď sme to najviac potrebovali :) (Zdenka po nehode, Betka nemohla a Borka v Norsku)... Po dvoch skúškach s nami odohrala koncert úplne na jedničku :) Pochádza z Ružomberka, ale toho času študuje priečnu flautu na VŠ v Ostrave. Keďže to má s dochádzaním ďaleko,...

Betka Šípková - flauty, spev

Angličtinárka Betka svojim šarmom a skúsenosťami dopĺňa Gailard. Netuším ako to Betka robí, ale je neuveriteľne fotogenická a na každej fotke doslova žiari :)

Zdenka Mrnčová - husle, perkusie, spev

Zdenka prišla do kapely ako posledná. Husličky túto našu muziku zaujímavo farebne dotvorili a Zdenku sme oficiálne pasovali za kapelového šoféra.

Evka Kučerová - gitara, spev, perkusie

Gailardu sa venuje od jeho vzniku v roku 2000 a je vlastne tá, ktorá za to všetko momentálne môže :) Občas príde s ponukou hudby alebo textu a potom už spolupracujeme na aranžmáne novej piesne. Snaží sa nám vybaviť čo najviac koncertov, aby ste nás čo najviac počuli :) rada vypeká tortičky od...

Barborka Malá - flauty, spev

Barborka je najmladší člen kapely, ale veľmi zanietený :) študuje momentálne na VŠ v Nórsku, ale nič ju neodradí, aby prišla na skúšku do Liptovského Mikuláša, keď treba. Miluje psíkov a samozrejme svoje flautičky :)