členovia kapely

Ladislav Holenka - gitara

Lacko Holenka s nami začal cvičiť v roku 2018. Má vyštudovanú gitaru a toho času pôsobí ako učiteľ gitary na ZUŠ.

Patrik Jankovič - gitara

Paťo s nami začal cvičiť gitaru v lete 2020. Náš prvý spoločný koncert bol však skôr a to na Country Bohuniciach 2019, kde nám vypomáhal basou. Paťo pôsobí ešte v kapelke Osudy.

Matúš Medveď - gitara

Matúš vyštudoval gitaru na univerzite v Banskej Bystrici. Od roku 2015 sa mu podarilo dostať na výmenné študijné pobyty do zahraničia a tak z kapelky odišiel. Hral v gitarovom kvartete, pôsobí v gitarovom orchestri a hráva s pesničkárom Jankom Majerčíkom. 

Naďka Holenková - violončelo

Naďka je energická osôbka z Turčianskych Teplíc. Jej čelo má krásny tón, má kopec nápadov a je práve z tých ľudí, kt. hľadajú ako sa to dá, nie ako sa to nedá. Vyučuje violončelo na ZUŠ.

Betka Šípková - flauty, spev

Angličtinárka Betka svojim šarmom a skúsenosťami dopĺňa Gailard. Netuším ako to Betka robí, ale je neuveriteľne fotogenická a na každej fotke doslova žiari :)

Zdenka Mrnčová - husle, perkusie, spev

Zdenka prišla do kapely v roku 2012. Pôvodne mala doplniť v tom čase chýbyjúcu druhú flautu, ale postupne sme je podorábali husľové party a už by to bez jej pokoja a rozvahy nebolo ono.

Evka Kučerová - gitara, spev, perkusie

Gailardu sa venuje od jeho vzniku v roku 2000 a je vlastne tá, ktorá za to všetko momentálne môže :) Občas príde s ponukou hudby alebo textu a potom už spolupracujeme na aranžmáne novej piesne. Snaží sa nám vybaviť čo najviac koncertov, aby ste nás čo najviac počuli :) rada vypeká tortičky od...

Barborka Malá - flauty, spev

Barborka je veľmi zanietený člen kapely. Vyštudovala VŠ v Nórsku a momentálne žije v Nemecku. Aj keď je od nás ďaleko, nič ju neodradí, aby prišla na skúšku do Liptovského Mikuláša, keď sa dá a zahrala s nami koncert :)