členovia kapely

Petr Hemmer

Petr Hemmer začal v Gailarde hrať v auguste 2016 a hneď s nami za mesiac hral dva koncerty. Je to vynikajúci huslista a violista a dlhé roky pôsobí na umeleckých školách v Ulme, v Nemecku. Doniesol do kapely nový vietor a my sme veľmi radi, že medzi nami takého kvalitného muzikanta máme.

Klára Fagová - hosť

Klára a jej flauty nám spadli z neba, keď sme to najviac potrebovali :) (Zdenka po nehode, Betka nemohla a Borka v Norsku)... Po dvoch skúškach s nami odohrala koncert úplne na jedničku :) Pochádza z Ružomberka, ale toho času študuje priečnu flautu na VŠ v Ostrave. Keďže to má s dochádzaním ďaleko,...

Betka Šípková - flauty, spev

Angličtinárka Betka svojim šarmom a skúsenosťami dopĺňa Gailard. Netuším ako to Betka robí, ale je neuveriteľne fotogenická a na každej fotke doslova žiari :)

Zdenka Mrnčová - husle, perkusie, spev

Zdenka prišla do kapely ako posledná. Husličky túto našu muziku zaujímavo farebne dotvorili a Zdenku sme oficiálne pasovali za kapelového šoféra.

Evka Kučerová - gitara, spev, perkusie

Gailardu sa venuje od jeho vzniku v roku 2000 a je vlastne tá, ktorá za to všetko momentálne môže :) Občas príde s ponukou hudby alebo textu a potom už spolupracujeme na aranžmáne novej piesne. Snaží sa nám vybaviť čo najviac koncertov, aby ste nás čo najviac počuli :) rada vypeká tortičky od...

Barborka Malá - flauty, spev

Barborka je najmladší člen kapely, ale veľmi zanietený :) študuje momentálne na VŠ v Nórsku, ale nič ju neodradí, aby prišla na skúšku do Liptovského Mikuláša, keď treba. Miluje psíkov a samozrejme svoje flautičky :)

Zuzka Krížová - violončelo

Zuzka je veľmi dynamická a tvorivá osôbka z Martina :) čo vezme do rúk, to aj spraví. Ušila nám krásne kostýmy ako sme si ich vymysleli :) Jej obľúbené slovíčko je "jujdaaa" a to vieme, že sa jej nedarí tak ako by chcela, alebo sa jej niečo nepáči :)